گروه دندانپزشکی سینا

ما مفتخریم تا در گروه دندانپزشکی سینا با همکاری تیمی دندانپزشکان زبردست با داشتن کرسی علمی در قطب های دانشگاهی شاخص در کشور (عمومی و متخصص) با به کارگیری جدیدترین تجهیزات و متدهای درمانی به همراه رعایت آخرین نکات بهداشتی و استریلیزاسیون پیشرفته مندرج در سازمان های بین المللی؛ میزبان شما عزیزان باشیم.

بنده و همکارانم در این مجموعه همواره در کنار ارائه با کیفیت ترین خدمات و مرغوبترین مواد دندانپزشکی و همچنین هزینه های قابل قبول و متناسب با شرایط مراجعه کنندگان محترم، خودمان را ملزم به رعایت اصول و اخلاق حرفه ای پزشکی در محیطی آرام و دلنشین با بالاترین شاخص های استانداردهای جهانی و دور از استرس می دانیم.

   این مجموعه با بهره گیری از بروزترین تکنولوژی و دانش روز در زمینه دندانپزشکی و استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها و مرغوب ترین مواد ساخت کشورهای آمریکا، آلمان، ژاپن، سوئیس و ... اقدام به ارائه خدمات نوین در زمینه دندانپزشکی به مراجعه کنندگان خود کرده است. وجه تمایز این مرکز سرعت، دقت و کیفیت در ارائه خدمات دندانپزشکی می باشد.

   بنده به عنوان مدیر و موسس این مجموعه با بهره گیری از تخصص مدیریت در کسب و کار در کنار تحصیلات آکادمیک دندانپزشکی خود، هدف والای تیم را "استمرار کیفیت در راستای رضایتمندی" مراجعه کنندگان عزیز در گذر زمان دانسته و رسالت خود را تنظیم برنامه مدون برای مراجعه کنندگان جهت پیشگیری و حفظ سلامت ایجاد شده دهان و دندان آنها می دانم.

   امیدوارم که با حضور و بهره گیری از خدمات آموزشی و درمانی مجموعه ما، بتوانیم نشان لیاقت و شایستگی در ارائه بهترین ها را از دستان پرمهرتان، دریافت کنیم.

ایام به کام، لبخندتان مستدام
دکتر علی کابلی
مدیر گروه دندانپزشکی سینا

انجام کلیه خدمات دندانپزشکی اعم از ایمپلنت، جراحی انواع دندان عقل، پروتز و انواع روکش دندان، لمینیت، کامپوزیت ونیر، ترمیمی و زیبایی، درمان ریشه، کودکان، ارتودنسی، جراحی لثه، جرمگیری، بلیچینگ، دندان مصنوعی
مشاوره و نوبت دهی